ISE mäng

MEESKOND

ISE mängu meeskond koosneb vahvatest noortest (ja ühest mitte eriti noorest). Siin siis kõigile teadmiseks, kellega tegemist.

 Nikolai Kunitsõn (ISE mängu üks projektijuhtidest). Nikolai poole peaks pöörduma mängu venekeelse poole  küsimustega ja lisaks sellele kuulub eriliselt tema haldusalasse ka mängu hindamissüsteemi korraldamine.

ORGANISATSIOON: Lastekaitse Liidu Noortekogu

ÜKS LEMMIKVIIS VABA AEGA VEETA: Mulle meeldivad zombiefilmid – ja sarjad.

MIKS SOOVITAD ISE MÄNGUS OSALEDA?: Usun, et ISE-mäng on kogemus, mida kuskilt mujalt ei saa. Proovi ja sa ei kahetse!

 

 Mariliis Tael

ORGANISATSIOON: Tervise Arengu Instituut

ÜKS LEMMIKVIIS VABA AEGA VEETA: Mulle meeldib üle kõige sporti teha, olgu selleks siis ujumine,    rulluisutamine, jooksmine, suusatamine, pedaali tallamine või hoopis matkamine.

MIKS SOOVITAD ISE MÄNGUS OSALEDA?: ISE mäng on hea võimalus panna proovile oma meeskonnatöö oskused. Mängu käigus avardate oma maailmavaadet, saate juurde uusi teadmisi ning äkki ka uusi sõpru. Mis kõige tähtsam, te saate palju toredaid seiku, mida tulevikus meenutada ning teistele rääkida :-)

 Kristiina Lepa

ORGANISATSIOON: MTÜ Juvente

ÜKS LEMMIKVIIS VABA AEGA VEETA: Üks mu lemmikviise vaba aega veeta on koos sõpradega. Olgu siis süüa tehes, tantsides, filme vaadates või niisama olles.

MIKS SOOVITAD ISE MÄNGUS OSALEDA: Soovitan osaleda, sest see on hea viis, kuidas vaba aega veeta ;) Osaleja saab uusi vahvaid tutvusi, võib võita auhindu ja muidu on ka tore. Vähemalt seda on ütelnud varasemad osalejad.

 

 Lauri Beekmann (ISE mängu teine projektijuhtidest, see mitte enam eriti noor).

ORGANISATSIOON: Eesti Karskusliit

ÜKS LEMMIKVIIS VABA AEGA VEETA: Eks ikkagi oma kahe lapsega tegelemine. Mul on 7-aastane poeg ja 5-kuune  tütar.

MIKS SOOVITAD ISE MÄNGUS OSALEDA?: Et saada täiesti uuelaadseid kogemusi. Ja avastada oma elu jaoks väga olulist informatsiooni, kuid veidi ebaharilikul moel. Loodetavasti aitab see info ja kogemus langetada sul easpidi olulisi valikuid, sest kogu elu on ikkagi kinni valikutes.